140 Görüntülenme
Demir Adam
7.9 IMDB Puanı

Demir Adam

(Iron Man)
Yönetmen
Senaryo Mark Fergus, Hawk Ostby, Art Marcum
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 22 ödül & 73 adaylık. total
Demir Adam izle ⭐ Demir Adam (Iron Man) 2008 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Demir Adam, 2008 yılında gösterime giren bir süper kahraman filmidir. Filmin yönetmenliğini Jon Favreau yapmıştır. Filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Terrence Howard, Jeff Bridges ve Jon Favreau yer almaktadır.

Film, Tony Stark'ın Afganistan'da kaçırılmasını ve bir mağarada kendi Iron Man zırhını yapmasını anlatıyor. Tony, zırhı kullanarak kaçar ve Afganistan'daki teröristlerden intikam alır.

Tony Stark, bir milyarder iş adamı ve silah üreticisidir. Tony, Afganistan'da bir silah tanıtımı yaparken, teröristler tarafından saldırıya uğrar. Teröristler, Tony'nin kalbine bir şarapnel parçası saplar. Tony, hayatta kalmak için kendi ark reaktörünü inşa eder. Ark reaktörü, Tony'nin kalbine giden kandaki zehri temizler.

Tony, mağaradayken, kendi Iron Man zırhını inşa eder. Zırh, Tony'nin gücünü ve dayanıklılığını artırır. Tony, zırhı kullanarak Afganistan'daki teröristlerden intikam alır.

Tony, Amerika'ya döner ve Iron Man olarak süper kahraman olur. Tony, insanlığı korumak için Iron Man zırhını kullanmaya karar verir.