632 Görüntülenme
Dev Şeftali
6.7 IMDB Puanı

Dev Şeftali

(James and the Giant Peach)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Roald Dahl, Karey Kirkpatrick, Jonathan Roberts
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 4 ödül & 13 adaylık. total
Dev Şeftali izle ⭐ Dev Şeftali (James and the Giant Peach) 1996 - İngiltere yapımı TÜR, TÜR ve TÜR filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
James and the Giant Peach filmi, Roald Dahl'ın aynı adlı romanından uyarlanmış bir stop-motion animasyon filmidir. Film, 1996 yılında Henry Selick tarafından yönetilmiştir.

Filmin konusu, James Henry Trotter adında bir yetim çocuğun hikayesidir. James, kötü halaları Spiker ve Sponge ile birlikte yaşamak zorunda kalmaktadır. Bir gün James, sihirli bir böcek tarafından büyütülmüş bir şeftaliyle karşılaşır. Şeftalinin içinde, James'in arkadaş olduğu çeşitli böceklerle tanışır.

James ve böcek arkadaşları, şeftalinin içinden bir evin inşa ederler ve şeftaliyle birlikte denize açılırlar. Şeftali, New York City'ye doğru yol alırken, James ve arkadaşları çeşitli maceralar yaşarlar.

Yolda, James ve arkadaşları, kötü korsanlar ve deniz canavarıyla karşılaşırlar. Ancak James ve arkadaşları, cesaretleri ve işbirliği sayesinde tüm tehlikelerden kurtulmayı başarırlar.

Şeftali en sonunda New York City'ye ulaşır ve James ve arkadaşları şeftalin içinden çıkan evde yaşamaya başlarlar. James, nihayet mutlu bir yuva bulmuştur.

James and the Giant Peach filmi, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından beğenilen bir filmdir. Film, büyüleyici hikayesi, güzel animasyonları ve eğlenceli karakterleriyle izleyicilere keyifli bir deneyim sunar.