344 Görüntülenme
Düğünden Sonra
7.7 IMDB Puanı

Düğünden Sonra

(After the Wedding)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Susanne Bier, Anders Thomas Jensen
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 9 ödül & 17 adaylık. total
Düğünden Sonra izle ⭐ Düğünden Sonra (After the Wedding) 2006 - Danimarka yapımı Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. Düğünden Sonra (2006), Susanne Bier'in yönettiği, Bier ve Anders Thomas Jensen tarafından yazılan bir Danimarka drama filmidir. Filmin başrollerinde Mads Mikkelsen, Sidse Babett Knudsen, Rolf Lassgård ve Stine Stengade yer alıyor.

Film, Hindistan'daki bir yetimhanenin müdürü Jacob Petersen'in (Mikkelsen), yetimhaneye büyük miktarda para bağışlamak isteyen zengin Danimarkalı işadamı Jørgen Hansson (Lassgård) ile tanışmak için Danimarka'ya giden hikayesini anlatıyor. Jacob, Jørgen'in kızının düğününe davet edilir ve burada Jørgen'in karısı Anna (Knudsen) ile tanışır. Jacob çok geçmeden Anna'nın, yıllar önce evlatlık verdiği, görüşmediği kızı olduğunu keşfeder.

Film aile, bağışlama ve kefaret temalarını araştırıyor. Jacob geçmişiyle ve yaptığı seçimlerle yüzleşmek zorunda kalırken Anna, biyolojik babasının kimliğinin aniden ortaya çıkmasıyla baş etmeye çabalar.

Düğünden Sonra kritik ve ticari bir başarı elde etti; Yabancı Dilde En İyi Film Altın Küre Ödülü ve Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü adaylığı da dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Düğünden Sonra, aileler arasındaki karmaşık ilişkileri araştıran, etkileyici ve düşündürücü bir film. Filmin performansları mükemmel ve Bier'in yönetmenliği ustaca. Film, dram ve yabancı dil filmlerini sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir film.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın