146 Görüntülenme
Dünyadan Haberler
6.8 IMDB Puanı

Dünyadan Haberler

(News of the World)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Paul Greengrass, Luke Davies, Paulette Jiles
Ödüller 4 Oscar Adaylığı. 5 ödül & 80 adaylık. total
Dünyadan Haberler izle ⭐ Dünyadan Haberler (News of the World) 2020 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Baş kahramanımız Yüzbaşı Jefferson Kyle Kidd, üç savaş görmüş ve bunların ikisinde savaşmış bir gazidir. Savaştan sonra kimsesi kalmamıştır ve hayatta kalmak için kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara gazete haberlerini okumaktadır. Bir gün yolculuğu sırasında Kiowa kabilesi tarafından kaçırılan 10 yaşındaki Johanna Leonberger ile karşılaşır.

Johanna'nın ebeveynleri öldürülmüş, kendisi kabile tarafından büyütülmüştür. Ancak artık akrabalarının yanına geri dönmesi gerekmektedir. Kidd, Johanna'yı tehlikeli ve zorlu arazilerden geçerek akrabalarına ulaştırmayı kabul eder. Bu yolculuk ikisi için de bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür.

Film boyunca karşılarına insan kaçakçıları, düşman askerler, zorlu hava koşulları gibi çeşitli tehlikeler çıkar. Aynı zamanda Kidd ve Johanna birbirlerini tanımaya ve anlamaya çalışırlar. Farklı geçmişlere ve kültürlere sahip olmalarına rağmen aralarında güçlü bir bağ oluşur.