93 Görüntülenme
Efsane
7.4 IMDB Puanı

Efsane

(Miracle)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Eric Guggenheim
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.
Efsane izle ⭐ Efsane (Miracle) 2004 - Kanada yapımı Biyografi, Dram ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Mucize (Miracle), 1980 Kış Olimpiyatları'nda Amerika Birleşik Devletleri buz hokeyi takımının Sovyetler Birliği'ni yenmesini konu alan bir spor filmidir. Film, Herb Brooks'un koçluğundaki ABD takımının, favori olarak gösterilen Sovyetler Birliği'ni yenmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Filmin başrolünde Kurt Russell yer alıyor. Russell, Herb Brooks'u canlandırıyor. Brooks, Amerika Birleşik Devletleri buz hokeyi takımının koçudur. Brooks, takımına sıkı bir disiplin uygular ve onları Sovyetler Birliği'ni yenmek için motive eder.

Film, Amerika Birleşik Devletleri'nin Sovyetler Birliği'ni yenmesinin tarihi bir an olduğunu gösteriyor. Film, takımın başarısının altında yatan motivasyon, takım çalışması ve liderlik mesajını veriyor.

Mucize, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Film, Kurt Russell'ın performansı, yönetmenliği ve atmosferi için övgü topladı.