251 Görüntülenme
Epic Movie
2.4 IMDB Puanı

Epic Movie

(Epic Movie)
Senaryo Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Epic Movie izle ⭐ Epic Movie 2007 - Amerika yapımı Macera, Komedi ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Epic Movie, 2007 yapımı bir Amerikan parodi filmidir. Film, Narnia Günlükleri: Bir Aslan, Bir Cadı ve Bir Gardrop, Charlie'nin Çikolata Fabrikası, Ölümcül Kargo ve Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı gibi filmleri hicvediyor.

Film, dört yetim çocuğun hikayesini anlatıyor. Lucy, Narnia'ya giden bir gardrop bulur. Edward, Willy Wonka'nın çikolata fabrikasında bir bilet bulur. Peter, X-Men okulunda bir mutanttır. Kevin, bir mağarada bir grup cüce ile karşılaşır.

Dört çocuk, kendilerini farklı fantezi dünyalarında bulur. Lucy, Narnia'da Aslan ve Cadı ile karşılaşır. Edward, Willy Wonka'nın fabrikasında eğlenceli maceralar yaşar. Peter, X-Men'in diğer mutantlarıyla birlikte kötülükle savaşır. Kevin, cücelerin yardımıyla bir hazine bulmaya çalışır.

Film, bu dört çocuğun maceralarını takip ederken, aynı zamanda filmlerin parodisini yapıyor. Örneğin, Lucy'nin Aslan'la olan ilişkisi, Peter'in Wolverine ile olan ilişkisi gibi parodi ediliyor.

Epic Movie, eleştirmenler tarafından olumsuz eleştiriler aldı. Ancak, gişede başarılı oldu ve 70 milyon dolar hasılat elde etti.