354 Görüntülenme
6.1 IMDB Puanı

Evrim

(Evolution)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Don Jakoby, David Diamond, David Weissman
Evrim izle ⭐ Evrim (Evolution) 2001 - Amerika yapımı Bilimkurgu ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Evrim (2001), Ivan Reitman tarafından yönetilen ve David Duchovny, Julianne Moore ve Orlando Jones'un oynadığı bir bilim kurgu komedi filmidir. Film, Arizona'da bir meteorun düşmesinden sonra, meteordaki tek hücreli yaşam formlarının hızla evrimleşerek dünyayı tehdit eder hale gelmesini konu alıyor.

Film, Ira Kane (David Duchovny) adında bir biyoloji profesörünün hikayesini anlatıyor. Kane, meteorun düştüğü bölgeden bir parça örneği almak için bir ekip kurar. Ekipte, coğrafya öğretmeni Harry Block (Orlando Jones), itfaiyeci Wayne Grey (Seann William Scott) ve hükümetten bir bilim adamı olan Allison Reed (Julianne Moore) da yer alıyor.

Ekip, meteordaki sıvının tek hücreli yaşam formlarını içeren bir simbiyoz ekosistemi olduğunu keşfeder. Bu yaşam formları, meteorun düştüğü bölgede hızla evrimleşerek, insana ve diğer hayvanlara benzeyen formlara dönüşür.

Kane ve ekibi, bu yeni evrimleşen yaşam formlarını durdurmak için bir plan yapar. Ancak planları başarısız olur ve yaşam formları dünyayı tehdit etmeye başlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın