49 Görüntülenme
Fezanın Fethi
5.6 IMDB Puanı

Fezanın Fethi

(Conquest of Space)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chesley Bonestell, Willy Ley, Philip Yordan
Fezanın Fethi izle ⭐ Fezanın Fethi (Conquest of Space) 1955 - Amerika yapımı Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Conquest of Space (1955), Byron Haskin tarafından yönetilen ve George C. Johnson tarafından yazılan bir Amerikan bilimkurgu filmidir. Filmde Walter Brooke, Eric Fleming, Mickey Shaughnessy, Phil Foster ve William Hopper rol alıyor.

Film, 1970'lerde gerçekleşen ilk Mars görevini konu alıyor. Film, Dünya'dan Mars'a uzay yolculuğunun zorluklarını ve astronotların karşılaştığı çeşitli tehlikeleri anlatıyor.

Astronotlar, yolculuk sırasında asteroitlerle çarpışır ve uzay gemisinde yangın çıkar. Ayrıca, astronotlardan biri uzay gemisini terk eder ve Mars'ta kaybolur.

Astronotlar, tüm bu zorluklara rağmen Mars'a ulaşmayı başarır. Mars'ta, astronotlar başka bir gezegende yaşam olup olmadığını araştırır.

Film, o zamanlar için etkileyici görsel efektlere sahiptir. Film, izleyicileri uzay yolculuğunun zorlukları ve Mars'ın gizemli dünyası hakkında bilgilendirir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın