387 Görüntülenme
Fırtınalı Aşk
5.5 IMDB Puanı

Fırtınalı Aşk

(Forces of Nature)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Marc Lawrence
Ödüller 2 ödül & 5 Adaylık.
Fırtınalı Aşk izle ⭐ Fırtınalı Aşk (Forces of Nature) 1999 - Amerika yapımı Romantik ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 1999 yapımı Forces of Nature, Ben Stone (Ben Affleck) ve Sarah Lewis'in (Sandra Bullock) fırtınalı bir gecede Savannah'ya gitmek için çıktıkları yolculuk sırasında yaşadıklarını konu alan bir romantik komedi filmidir.

Ben, Savannah'da evleneceği nişanlısı Bridget'a kavuşmak için sabırsızlanmaktadır. Ancak, fırtına nedeniyle uçağı gecikir ve Ben, Sarah ile birlikte trenle Savannah'ya gitmek zorunda kalır.

Tren yolculuğu sırasında, Ben ve Sarah birbirlerine aşık olurlar. Ancak, Ben'in nişanlısı Bridget da Savannah'ya doğru yoldadır.

Ben ve Sarah, Savannah'ya vardıklarında, Bridget'ı atlatıp birlikte olmak için planlar yapmaya başlarlar. Ancak, fırtına Savannah'a da ulaşır ve Ben ve Sarah, aşklarını fırtınadan korumak için mücadele etmek zorunda kalırlar.

Forces of Nature, eğlenceli ve romantik bir filmdir. Film, izleyicilere, aşkı bulmanın her zaman kolay olmadığını, ancak aşkın her türlü engelin üstesinden gelebileceğini gösteriyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın