1,378 Görüntülenme
Frequently Asked Questions About Time Travel
7.0 IMDB Puanı

Frequently Asked Questions About Time Travel

(Frequently Asked Questions About Time Travel)
Kategori
Senaryo Jamie Mathieson
Frequently Asked Questions About Time Travel izle ⭐ Frequently Asked Questions About Time Travel 2009 - İngiltere yapımı Bilimkurgu ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Frequently Asked Questions About Time Travel (2009), üç arkadaşın bir pubda oturup zaman yolculuğu hakkında konuşurken başlarına gelen tuhaf olayları konu alan bir İngiliz komedi filmidir.

Ray (Chris O'Dowd), Toby (Marc Wootton) ve Pete (Dean Lennox Kelly), zaman yolculuğu ile ilgili teorik çalışmalarını pubda tartışırken, birdenbire zaman yolculuğuna çıkarlar. İlk başta bu duruma eğlenen üç arkadaş, zaman yolculuğunun tehlikelerini fark ettiklerinde, geri dönmenin yollarını aramaya başlarlar.

Filmin konusu, sıkça sorulan zaman yolculuğu sorularına cevap vermeye çalışıyor. Örneğin, zamanda geriye gidilirse ne olur? Zaman yolculuğu paradoksları nelerdir? Zaman yolculuğu ile geçmiş değiştirilebilir mi? gibi soruların cevapları, filme komedi unsurları ekleyerek veriliyor.

Frequently Asked Questions About Time Travel, düşük bütçeli bir film olmasına rağmen, yaratıcı senaryosu ve mizahi diyaloglarıyla izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı. Film, zaman yolculuğu temasını özgün ve mizahi bir şekilde ele almasıyla dikkat çekiyor.