151 Görüntülenme
Fury
7.6 IMDB Puanı

Fury

(Fury)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Ayer
Ödüller 5 ödül & 23 Adaylık.
Fury izle ⭐ Fury 2014 - Amerika yapımı Aksiyon, Dram ve Savaş filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Fury, 2014 yapımı bir Amerikan savaş filmidir. Film, II. Dünya Savaşı'nın son günlerinde, Alman topraklarında savaşan bir Amerikan tank müfrezesinin hikayesini anlatıyor.

Film, Don "Wardaddy" Collier (Brad Pitt) adlı bir başçavuş tarafından yönetilen beş kişilik bir tank müfrezesinin hikayesini anlatıyor. Wardaddy, deneyimli ve sert bir askerdir. Müfrezesinde, Boyd "Bible" Swan (Shia LaBeouf), Grady "Coon-Ass" Travis (Jon Bernthal), Trini "Gordo" Garcia (Michael Peña) ve Norman Ellison (Logan Lerman) adlı askerler yer alıyor.

Norman, müfrezeye yeni katılan genç ve deneyimsiz bir askerdir. Savaşın gerçekleriyle yüzleşmeye çalışırken, Wardaddy ve diğer askerlerden destek alır.

Müfreze, Almanya'da bir dizi tehlikeli görevde bulunur. Bu görevler sırasında, askerlerin savaşın gerçek yüzüyle yüzleşmeleri gerekir.

Film, savaşın yıkıcı etkilerini ve savaşın insanları nasıl değiştirebileceğini gösteriyor. Film, izleyicilere, savaşın sadece fiziksel değil, aynı zamanda psikolojik olarak da ne kadar acımasız bir deneyim olduğunu gösteriyor.