26 Görüntülenme
Gece Bitmeden
6.8 IMDB Puanı

Gece Bitmeden

(Before We Go)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ron Bass, Jen Smolka, Chris Shafer
Gece Bitmeden izle ⭐ Gece Bitmeden (Before We Go) 2014 - Amerika yapımı Dram, Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Gitmeden Önce (2014), Chris Evans'ın yönettiği, Alice Eve ve Evans'ın başrol oynadığı romantik bir komedi filmi. Film, Noel arifesinde New York City'den Boston'a giden son trenini kaçıran genç bir kadın olan Brooke Dalton'u (Eve) konu alıyor. Eve dönmesine yardım etmeyi teklif eden büyüleyici ve gizemli bir yabancı olan Nick Vaughan (Evans) ile tanışır.

Brooke ve Nick, geceyi birlikte geçirirken birbirleri hakkında daha fazla şey öğrenir ve geleceğe dair umutlarını ve hayallerini paylaşırlar. Ayrıca geçmişteki pişmanlıklarıyla yüzleşmek ve onları geride tutan şeyleri bırakmak için de birbirlerine yardım ederler.

Gecenin sonunda Brooke ve Nick arasında derin bir bağ kurulur ve bir ilişki kurmaya mı yoksa kendi yollarına mı gitmeye karar vermeleri gerekir.

Gitmeden Önce, bağlantının gücünü ve kalbinin sesini dinlemenin önemini anlatan iç açıcı ve romantik bir film. Aynı zamanda hayatın sürprizlerle dolu olduğunu ve risk almaktan asla korkmamamız gerektiğini de hatırlatır.