145 Görüntülenme
Genç Kurt
6.1 IMDB Puanı

Genç Kurt

(Teen Wolf)
Yönetmen
Senaryo Jeph Loeb, Matthew Weisman
Genç Kurt izle ⭐ Genç Kurt (Teen Wolf) 1985 - Amerika yapımı Fantastik, Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Scott Howard, sıradan bir lise öğrencisidir. Basketbol takımında oynar, ancak pek başarılı değildir. Ayrıca, okulun en popüler kızı olan Pamela Wells'e aşıktır, ancak Pamela, Scott'ı hiç umursamaz.

Bir gün, Scott, bir kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra, fiziksel ve duygusal değişiklikler yaşamaya başlar. Güçlü ve çevik hale gelir, ayrıca vahşi bir kurt gibi uluduklarını duyabilir.

Scott, yeni güçlerini basketbol sahasında kullanarak, okulun en iyi basketbol oyuncularından biri olur. Pamela'nın da dikkatini çeker ve onunla çıkmaya başlarlar.

Ancak, Scott'ın kurt adam olduğu sırrı, okulda yayılmaya başlar. Scott, arkadaşları ve ailesi tarafından dışlanır ve Pamela ile olan ilişkisi tehlikeye girer.

Scott, yeni gücünü kabullenmek ve onu iyilik için kullanmak zorundadır. Film, Scott'ın bu yolculuğunu anlatıyor.

Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin, oyunculukları, müziği ve komedisi övgü aldı. Film, 1980'lerin en popüler gençlik filmlerinden biri oldu ve bir kült klasik haline geldi.

Filmin devam filmi olan Teen Wolf Too, 1987 yılında gösterime girdi.