213 Görüntülenme
Geomgaek
6.8 IMDB Puanı

Geomgaek

(The Swordsman)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jae-Hoon Choi
Geomgaek izle ⭐ Geomgaek 2020 - Güney Kore yapımı Aksiyon, Dram ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Joseon Hanedanlığı'nın son yıllarında Tae-yul, kralın muhafızlarından biri ve en iyi kılıç ustalarından biridir. Kralın emriyle bir suikastı engellemeye çalışırken, krala karşı bir darbe girişimine tanıklık eder. Tae-yul, darbecilere karşı savaşır ve kralı korur, ancak bu sırada gözlerinden birini kaybeder.

Tae-yul, krala olan sadakati nedeniyle hain ilan edilir ve inzivaya çekilir. Yıllar sonra, kızı Tae-ok, Qing Hanedanlığı'nın askerleri tarafından kaçırılır. Tae-yul, kızını kurtarmak için tekrar kılıcını kuşanmak zorunda kalır.

Tae-yul, kızını aramaya başlarken, Gurutai adında Qing Hanedanlığı'nın en iyi kılıç ustasıyla karşı karşıya gelir. Gurutai, Joseon'u ele geçirmek için planlar yapmaktadır ve Tae-yul'u ortadan kaldırmak istemektedir.

Tae-yul ve Gurutai arasında amansız bir mücadele başlar. Tae-yul, sadece kızını kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda Joseon'u Gurutai'nin tehdidinden korumak için de savaşır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın