33 Görüntülenme
Git Başımdan
6.5 IMDB Puanı

Git Başımdan

(Due Date)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Alan R. Cohen, Alan Freedland, Adam Sztykiel
Git Başımdan izle ⭐ Git Başımdan (Due Date) 2010 - Amerika yapımı Dram ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Git Başımdan!, Todd Phillips tarafından yönetilen ve Robert Downey Jr., Zach Galifianakis ve Michelle Monaghan'ın oynadığı 2010 yapımı bir komedi filmidir.

Peter Highman (Robert Downey Jr.), ilk çocuğunun doğumuna beş gün kala Los Angeles'tan Atlanta'ya uçmak zorundadır. Ancak uçağını kaçırır ve Ethan Tremblay (Zach Galifianakis) adında garip bir adamla birlikte bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

Ethan, Peter'ı Los Angeles'tan Atlanta'ya arabayla götürmeyi teklif eder. Peter bu teklifi başta kabul etmek istemez, ancak başka seçeneği yoktur. Yolculuk boyunca Peter ve Ethan birçok komik ve tuhaf macera yaşarlar.

Film, iki zıt karakterin bir araya gelmesi ve birbirlerinden etkilenmesi üzerine kuruludur. Peter, gergin ve kontrollü bir adamken, Ethan rahat ve spontane bir kişidir. Yolculuk boyunca Peter, Ethan'dan rahatlamayı ve hayatı daha basit görmeyi öğrenir. Ethan ise Peter'dan sorumluluk sahibi olmayı ve hayatını düzene sokmayı öğrenir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın