76 Görüntülenme
Glass
6.6 IMDB Puanı

Glass

(Glass)
Kategori
Senaryo M. Night Shyamalan
Ödüller 2 ödül & 15 Adaylık.
Glass izle ⭐ Glass 2019 - Amerika yapımı Bilimkurgu, Dram ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Glass, M. Night Shyamalan'ın yönettiği ve yazdığı 2019 Amerikan süper kahraman filmidir. Film, 2000 yapımı Unbreakable ve 2016 yapımı Split filmlerinin devamı niteliğindedir. Filmde Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy ve Anya Taylor-Joy rol alıyor.

Film, David Dunn (Willis), Kevin Wendell Crumb (McAvoy) ve Elijah Price (Jackson) adlı üç süper kahramanın hikayesini anlatıyor. Dunn, yaralanmazlığa ve süper güce sahip bir adamdır. Crumb, 24 farklı kişiliğe sahip bir adamdır. Price, kemikleri kırılgan olmasına rağmen olağanüstü bir zekaya sahip bir adamdır.

Film, bu üç adamın bir psikiyatri kliniğinde bir araya gelmesiyle başlar. Klinik, onları "süper kahraman olduğuna inanan insanlar" olarak değerlendirmektedir. Bu üç adam, bir araya gelerek, insanların süper güçlere sahip olabileceğine dair bir kanıt oluşturmaya çalışırlar.