65 Görüntülenme
Glee: The 3D Concert Movie
5.6 IMDB Puanı

Glee: The 3D Concert Movie

(Glee: The 3D Concert Movie)
Kategori
Senaryo Ian Brennan, Brad Falchuk, Ryan Murphy
Glee: The 3D Concert Movie izle ⭐ Glee: The 3D Concert Movie 2011 - Amerika yapımı Belgesel ve Müzikal filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Glee: The 3D Concert Movie, 2011 yılında gösterime giren, Amerikan müzikal televizyon dizisi Glee'nin konser filmi versiyonudur. Film, 2011 yazında çekilen Glee Live! In Concert! turnesinin konser çekimlerini ve sahne arkası görüntülerini içerir.

Film, New Directions adlı glee kulübünün üyelerinin performanslarıyla başlar. Rachel (Lea Michele), Finn (Cory Monteith), Kurt (Chris Colfer), Mercedes (Amber Riley) ve diğerleri, dizide söyledikleri popüler şarkılardan oluşan bir setlist sunarlar. Performanslar arasında, New Directions üyeleri sahne arkası röportajlarda yaşadıkları deneyimler ve Glee'nin hayatları üzerindeki etkisi hakkında konuşurlar.

Glee: The 3D Concert Movie, dizinin hayranları için kaçırılmayacak bir filmdir. Film, New Directions üyelerinin enerjik performanslarını ve dizinin şarkılarını 3D olarak deneyimleme fırsatı sunar. Film ayrıca, Glee'nin hayranları için özel bir anlam taşıdığını ve onların hayatlarını olumlu yönde etkilediğini gösteren sahne arkası görüntülerini içerir.