14 Görüntülenme
Good Burger
5.7 IMDB Puanı

Good Burger

(Good Burger)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Dan Schneider, Kevin Kopelow, Heath Seifert
Good Burger izle ⭐ Good Burger 1997 - Amerika yapımı Aile ve Komedi filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Good Burger, 1997 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Brian Robbins tarafından yönetilen film, Kenan Thompson ve Kel Mitchell'in oynadığı iki genç kasiyerin, mahallelerindeki yerel fast food restoranı Good Burger'i kurtarmak için bir araya gelmelerini konu alıyor.

Filmin konusu şu şekilde özetlenebilir:

Dexter Reed, bir lise öğrencisi, öğretmeni Bay Wheat'in arabasına çarpar ve ona ödeme yapmak için bir yaz işi bulmak zorunda kalır.
Dexter, Good Burger adlı bir fast food restoranında işe girer. Burada, kendisi gibi garip ve eksantrik bir karakter olan Ed Sorenson ile tanışır.
Dexter ve Ed, Good Burger'in karşısında yeni açılan bir fast food restoranı olan Mondo Burger ile rekabet etmeye başlarlar.
Mondo Burger, Good Burger'i iflas ettirmek için her şeyi yapar.
Dexter ve Ed, Mondo Burger'in planlarını durdurmak ve Good Burger'i kurtarmak için birlikte çalışırlar.
Film, iki genç arkadaşın dostluğunu ve hayallerini gerçekleştirmek için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Film, eğlenceli diyalogları, komik sahneleri ve unutulmaz karakterleriyle izleyicileri eğlendirmeyi başarıyor.