684 Görüntülenme
Görünmeyen Tehlike
5.8 IMDB Puanı

Görünmeyen Tehlike

(Hollow Man)
Yönetmen
Senaryo Gary Scott Thompson, Andrew W. Marlowe
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 7 ödül & 15 adaylık. total
Görünmeyen Tehlike izle ⭐ Görünmeyen Tehlike (Hollow Man) 2000 - Amerika yapımı Aksiyon, Bilimkurgu ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Hollow Man, 2000 yılında Paul Verhoeven tarafından yönetilen ve Kevin Bacon, Elisabeth Shue, Josh Brolin ve Kim Dickens'ın oynadığı bir bilim kurgu korku filmidir. Film, bir grup bilim adamının insanların görünmez olmasını sağlayan bir serum geliştirmesini ve serumun bir deney sonucunda bir bilim adamının ahlaki değerlerini kaybetmesine neden olmasını anlatıyor.

Film, Sebastian Caine adında hırslı bir bilim adamının hikayesini anlatıyor. Caine, insanlara görünmezlik sağlayan bir serum geliştirmeye çalışıyor. Serumun başarılı bir şekilde geliştirilmesinden sonra, Caine serumu kendisi üzerinde denemeye karar verir.

Caine, serumu başarıyla uygular ve görünür olur. Ancak serumun bir yan etkisi vardır: Caine, görünür olma yeteneğini kaybeder. Caine, bu yeni gücünü kullanarak suç işlemeye ve kendi kişisel çıkarları için kullanmaya başlar.

Caine'in suçları, onu bir tehdit haline getirir. Caine'i durdurmak için, eski sevgilisi Linda McKay ve Caine'in asistanı Matt Kensington bir araya gelirler.

Film, Caine'in ahlaki değerlerini kaybetmesini ve bir süper suçluya dönüşmesini konu alıyor. Film, görünmezliğin gücünün tehlikelerini ve insanların ahlaki değerlerini korumanın önemini vurguluyor.