29 Görüntülenme
Göster Gününü
7.6 IMDB Puanı

Göster Gününü

(Kick-Ass)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jane Goldman, Matthew Vaughn, Mark Millar
Ödüller 19 ödül & 63 Adaylık.
Göster Gününü izle ⭐ Göster Gününü (Kick-Ass) 2010 - İngiltere yapımı Aksiyon, Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Kick-Ass, 2010 yapımı bir Amerikan süper kahraman filmidir. Matthew Vaughn tarafından yönetilen ve Jane Goldman ile Vaughn tarafından yazılan film, Mark Millar ve John Romita Jr.'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştır. Filmin başrollerinde Aaron Johnson, Chloë Grace Moretz, Nicolas Cage ve Mark Strong yer alıyor.

Film, Dave Lizewski adlı sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesiyle başlar. Dave, kostüm satın alır ve sokaklarda suçlularla savaşmaya başlar. Ancak, bu iş hiç de kolay değildir. Dave, bir süre sonra, gerçek bir süper kahraman olan Big Daddy ve Hit-Girl ile tanışır.

Big Daddy ve Hit-Girl, Dave'e süper kahramanlık yapmayı öğretirler. Dave, onların yardımıyla, sokaklarda suçlularla savaşmaya devam eder. Ancak, Dave'in maceraları, kendisini tehlikeli bir suç örgütüyle karşı karşıya getirir.