161 Görüntülenme
Greenland: Son Sığınak
6.4 IMDB Puanı

Greenland: Son Sığınak

(Greenland)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chris Sparling
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Greenland: Son Sığınak izle ⭐ Greenland: Son Sığınak 2020 - Amerika yapımı Aksiyon ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Film, Dünya'ya çarpmak üzere olan bir göktaşının yaratacağı felaketin ortasında yer alan bir ailenin hikayesini anlatıyor. John Garrity (Butler), bir inşaat mühendisi ve eşi Allison (Baccarin), bir doktordur. Çiftin yedi yaşındaki oğulları Nathan'la birlikte yaşıyorlar.

Göktaşı Dünya'ya çarpma tehdidi altındayken, Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, felaketten kurtulacak kişileri seçmek için bir program başlatır. John ve Allison, programda yer almak için başvuruda bulunur ve kabul edilirler.

Ancak, programın bir şartı, kabul edilen kişilerin Grönland'daki bir yeraltı sığınağına gitmeleridir. John ve Allison, Nathan'la birlikte sığınağa gitmek için bir yolculuğa çıkarlar. Ancak, yolculuk kolay olmaz. Yol boyunca, göktaşının yol açtığı yıkımın etkileriyle ve diğer hayatta kalanlarla mücadele etmek zorunda kalırlar.