158 Görüntülenme
Gun Crazy
7.6 IMDB Puanı

Gun Crazy

(Gun Crazy)
Kategori
Yönetmen
Senaryo MacKinlay Kantor, Millard Kaufman, Dalton Trumbo
Ödüller 1 ödül
Gun Crazy izle ⭐ Gun Crazy 1950 - Amerika yapımı Suç veDram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Gun Crazy, 1950 yapımı bir kara filmdir. Joseph H. Lewis tarafından yönetilen film, Bart Tare (John Dall) ve Annie Laurie Starr (Peggy Cummins) adlı iki silah tutkununun, bir dizi banka soygununa karışmalarını ve sonunda ölümlerine yol açan tutkularını konu alıyor.

Film, Bart Tare adlı genç bir adamın, küçüklüğünden beri silahlara olan tutkusunu anlatıyor. Bart, 14 yaşında bir dükkandan silah çalar ve bunun sonucunda ıslahevine gönderilir. Orada, Annie Laurie Starr adlı bir sirk sanatçısıyla tanışır. Annie, Bart'ın tutkusunu paylaşır ve birlikte banka soygunlarına başlarlar.

Bart ve Annie, soygunlarını başarıyla gerçekleştirir ve bir süre boyunca kaçmayı başarırlar. Ancak, sonunda yakalanırlar ve hapis cezasına çarptırılırlar. Bart, hapishanede intihar eder ve Annie ise kaçmayı başarır.

Annie, Bart'ın ölümünden sonra yasa dışı bir hayat yaşamaya devam eder. Sonunda, bir banka soygunu sırasında öldürülür.

Gun Crazy, kara film geleneğinin en önemli filmlerinden biridir. Film, tutku ve suçun tehlikelerini çarpıcı bir şekilde anlatıyor. Filmin, güçlü performansları, gerilim dolu atmosferi ve unutulmaz finali ile dikkat çekiyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın