61 Görüntülenme
Gündüz Nöbeti
6.4 IMDB Puanı

Gündüz Nöbeti

(Day Watch)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 132 dakika
Senaryo Timur Bekmambetov, Sergey Lukyanenko, Alexander Talal
Ödüller 8 ödül & 10 Adaylık.
Gündüz Nöbeti izle ⭐ Gündüz Nöbeti (Day Watch) 2006 - Rusyayapımı Aksiyon, Fantastik ve Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Gündüz Nöbeti (Rusça: Дневной Дозор), 2006 yılında gösterime giren Rus yapımı fantastik aksiyon filmidir. Timur Bekmambetov'un yönettiği film, 2004 çıkışlı Gece Nöbeti'nin devamı niteliğindedir. Sergey Lukyanenko'nun Gece Nöbeti adlı romanının ikinci ve üçüncü bölümünden uyarlanmıştır.

Film, insanların yanı sıra vampirler, kurtadamlar, büyücüler, kahinler ve değişkenler gibi doğaüstü güçlere sahip varlıkların da yaşadığı Moskova'da geçmektedir. Yıllar önce yapılan bir anlaşmayla, Karanlık ve Aydınlık güçler arasında bir denge sağlanmıştır. Karanlık güçler, geceleri; Aydınlık güçler ise gündüzleri nöbet tutmaktadır.

Filmin ana karakteri Anton Gorodetsky, Aydınlık güçlere bağlı bir vampirdir. Anton, Karanlık güçler tarafından düzenlenen bir suikast girişiminden kurtulur. Bu olaydan sonra, Karanlık güçlerin ateşkesi bozmaya çalıştığını ve büyük bir savaşın yaklaşmakta olduğunu fark eder.