26 Görüntülenme
Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2
8.1 IMDB Puanı

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Steve Kloves, J.K. Rowling
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 47 ödül & 94 adaylık. total
Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 izle ⭐ Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2) 2011 - İngiltere yapımı Aile, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2, Harry Potter serisinin yedinci ve son filmidir. Film, Harry Potter'ın Voldemort'u yenme çabasını konu alıyor.

Film, Harry ve arkadaşlarının Voldemort'un Horcrux'larını yok etmeye çalışmasıyla başlıyor. Harry ve arkadaşları, Horcrux'ları yok ettikten sonra, Hogwarts'a geri dönerler ve Voldemort'a karşı son savaş başlar.

Savaş sırasında, Harry ve Voldemort tek başına duello yaparlar. Voldemort, Harry'yi öldürdüğünü düşünür, ancak Harry'nin içinde yaşayan Voldemort'un bir parçası yok olur. Harry daha sonra Voldemort'u öldürür ve Voldemort'un zulmü sona erer.

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2, epik bir fantastik filmdir. Film, görsel efektleri, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyicileri büyülemektedir.