322 Görüntülenme
Hayalet Sürücü
5.3 IMDB Puanı

Hayalet Sürücü

(Ghost Rider)
Kategori
Senaryo Mark Steven Johnson
Ödüller 1 ödül & 11 Adaylık.
Hayalet Sürücü izle ⭐ Hayalet Sürücü (Ghost Rider) 2007 - Amerika yapımı Aksiyon ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Johnny Blaze, tehlikeli motosiklet sahnelerinde oynayan bir dublördür. Babasının kanser nedeniyle ölmek üzere olduğunu öğrendiği zaman karşısına esrarengiz bir yabancı çıkar. Kendisine ruhunu satması karşılığında babasını kanserden kurtaracağını söyler.

Blaze bu olayın hıncı ile her şeyden uzaklaşmak ister ve aşkı Roxanne'yi terkeder. Yıllar içerisinde Blaze göz kamaştırıcı bir motosiklet şovmeni olur. Bu arada Mephistopheles'in oğlu Blackheart'da dünyaya inmiş ve yanındaki üç iblis ile beraber kayıp kontratların peşine düşmüştür.

Blackheart, Blaze'in ruhunu almak ister çünkü Blaze, Mephistopheles ile yaptığı anlaşmayla, ruhunu satanlar için bir avdır. Blaze, Blackheart'ı durdurmak için Ghost Rider'a dönüşür. Ghost Rider, cehennem ateşiyle dolu bir motosiklete binen, kafasında alevler yanan ve ruhları cehenneme götürme yeteneğine sahip bir kahramandır.