33 Görüntülenme
Hayatın Kıyısında
5.3 IMDB Puanı

Hayatın Kıyısında

(By the Sea)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Angelina Jolie
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Hayatın Kıyısında izle ⭐ Hayatın Kıyısında (By the Sea) 2015 - Fransa yapımı Dram ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. By the Sea, Angelina Jolie Pitt tarafından yönetilen ve yazılan 2016 yapımı bir Amerikan drama filmidir. Film, 1970'li yıllarda Fransa'nın güneyinde bir sahil kasabasında geçen, evlilikleri krizde olan bir çiftin hikayesini konu alıyor.

Filmin ana karakterleri, Roland (Brad Pitt) ve Vanessa (Angelina Jolie Pitt) isimli bir çifttir. Roland, başarılı bir yazar olmasına rağmen, bir süredir yazma krizi yaşamaktadır. Vanessa ise eski bir balerindir ve depresyonla mücadele etmektedir.

Çift, evliliklerini kurtarmak için Fransa'nın güneyinde bir sahil kasabasına tatile giderler. Ancak kasabada, taze evli bir çift olan Lea (Mélanie Laurent) ve François (Melvil Poupaud) ile tanışırlar. Lea ve François'un mutlu ilişkisi, Roland ve Vanessa'nın evliliklerindeki sorunları daha da belirgin hale getirir.

Roland ve Vanessa, kasabada geçirdikleri süre boyunca, birbirlerinin geçmişlerini ve ilişkilerindeki sorunları daha iyi anlamaya başlarlar. Ancak evliliklerini kurtarmak için yeterli midir?

By the Sea, ilişkiler, evlilik ve affetme gibi temaları işliyor. Film, izleyiciye evliliğin zorlukları ve güzellikleri hakkında gerçekçi bir bakış açısı sunuyor.