122 Görüntülenme
Hellboy 3
5.2 IMDB Puanı

Hellboy 3

(Hellboy)
Yönetmen
Senaryo Andrew Cosby, Mike Mignola
Ödüller 1 ödül & 8 Adaylık.
Hellboy 3 izle ⭐ Hellboy 3 2019 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Hellboy 2019 filmi, insanlar ve fantastik yaratıklar arasında sıkışmış bir halde olan Hellboy'un, hangi tarafa ait olduğunu bulmaya çalışırken, bir yandan da Kral Arthur zamanında yaşayıp Merlin'in güçlerini çalan kötü büyücü Nimue'nin intikam almak için insanlığa açtığı savaşı durdurma çabasını konu alıyor.

Film, Hellboy'un çocukluğundan beri yaşadığı mücadeleyi ve kendisini kabullenmeye çalışmasını anlatıyor. Hellboy, insan mı yoksa iblis mi olduğunu bilmiyor ve bu iki dünyada da tam olarak kabul görmüyor. Bu durum onu mutsuz ve yalnız bir adam yapıyor.

Bir gün, Hellboy'un babası tarafından dünyaya getirilen ve Kral Arthur zamanında yaşamış olan kötü büyücü Nimue, tekrar dirilir. Nimue, insanlığa karşı intikam almak için savaş açmaya karar verir. Hellboy, insanlığı kurtarmak için Nimue'ye karşı savaşmak zorunda kalır.