44 Görüntülenme
Hep Seni Düşünüyorum
5.3 IMDB Puanı

Hep Seni Düşünüyorum

(I Love You, Beth Cooper)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Larry Doyle
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Hep Seni Düşünüyorum izle ⭐ Hep Seni Düşünüyorum (I Love You, Beth Cooper) 2009 - Amerika yapımı Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
I Love You, Beth Cooper (2009), Larry Doyle'un aynı adlı romanından uyarlanan bir Amerikan gençlik komedi filmidir. Chris Columbus tarafından yönetilen film, lise valedictorian'ı Denis Cooverman'ın (Paul Rust) mezuniyet konuşmasında okulun en popüler kızı Beth Cooper'a (Hayden Panettiere) aşkını ilan etmesi ve ardından gelişen olayları anlatıyor.

Denis'in ilan-ı aşkı Beth'i şoke eder, ancak Beth yine de Denis'in mezuniyet partisine gitmeye karar verir. Parti sırasında Beth, Denis'e aşık olmadığını, ancak onu tanımak istediğini söyler. Beth ve Denis daha sonra partiden ayrılır ve gece boyunca çeşitli maceralara atılırlar.

Film, Denis ve Beth'in ilişkisi gelişirken, Denis'in Beth'in eski erkek arkadaşı Kevin (Sebastian Stan) ve onun arkadaşları tarafından takip edilmesiyle de ilgilenir. Kevin, Denis'e Beth'ten uzak durmasını söylerken, Denis Beth'i Kevin'den korumaya çalışır.

I Love You, Beth Cooper, gençlik komedi türünün klasik ögelerini barındıran bir filmdir. Film, gençlerin ilk aşklarını, arkadaşlıklarını ve aile ilişkilerini mizahi bir şekilde ele alıyor. Film ayrıca gençlerin özgüvenlerini bulmaları ve hayallerinin peşinden gitmeleri konusunda teşvik edici mesajlar veriyor.