168 Görüntülenme
Her Şey Parayla Güzel
5.8 IMDB Puanı

Her Şey Parayla Güzel

(All About the Benjamins)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ronald Lang, Ice Cube
Her Şey Parayla Güzel izle ⭐ Her Şey Parayla Güzel (All About the Benjamins) 2002 - Amerika yapımı Aksiyon, Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Film, ödül avcısı Bucum Jackson'ın (Ice Cube) kefaletle serbest bırakılan Reggie Wright'ın (Mike Epps) peşinde koşmasıyla açılıyor. Reggie bir elmas soygunu ve cinayet mahalline koşar ve ona da ateş edilir. İkili polis tarafından tutuklanır ancak Bucum elmaslarla birlikte kaçmayı başarır.

Reggie hapisten çıkar ve elmasları geri almak için Bucum'un izini sürer. Ancak Bucum, bir poker oyununda elmasları Dedektif James (Anthony Anderson) adlı sahtekar bir polise kaptırmıştır. Bucum ve Reggie, elmas hırsızlarından birinin elinde bulunan elmasları ve piyango biletini bulmak için birlikte çalışmaya karar verirler.

Bucum ve Reggie'nin araştırması onları Los Angeles'tan Las Vegas'a ve New Orleans'a kadar ülkenin dört bir yanına götürür. Yol boyunca polis, elmas hırsızları ve Dedektif James tarafından kovalanırlar. Ayrıca Bucum'un eski kız arkadaşı Gina (Eva Mendes) ve Reggie'nin kumar bağımlılığı gibi kendi kişisel sorunlarıyla da uğraşmak zorundalar.

Sonunda Bucum ve Reggie elmasları ve piyango biletini bulmayı başarır. Ayrıca Dedektif James ve adamlarını da yenerler. Bucum ve Reggie, parayı piyango biletinden bölüşerek kendi yollarına giderler, ancak arkadaş kalırlar.

Benjaminler Hakkında Her Şey bol kahkahalı, eğlenceli ve aksiyon dolu bir film. Ice Cube ve Mike Epps arasındaki kimya mükemmel ve yardımcı oyuncular da çok iyi. Filmde ayrıca Puff Daddy'nin başlık şarkısı da dahil olmak üzere harika müzikler de yer alıyor.