28 Görüntülenme
Hurricane Bianca
5.8 IMDB Puanı

Hurricane Bianca

(Hurricane Bianca)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matt Kugelman
Ödüller 1 ödül
Hurricane Bianca izle ⭐ Hurricane Bianca 2016 - Amerika yapımı Komedi ve Dram filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. 2016 yapımı Hurricane Bianca, Teksas'taki küçük bir kasabada bir kız okulunda öğretmenlik yapan Richard Martinez'in hikayesini anlatıyor. Richard, okuldaki öğrencileriyle iyi anlaşır ve onların sevgisini kazanır. Ancak, okulun müdürü Richard'ın eşcinsel olduğunu öğrenir ve onu işten kovar.

Richard, kovulmasına çok üzülür. Ancak, tekrar işe geri dönmek için bir plan yapar. Richard, kadın kılığına girer ve Bianca Del Rio adında bir drag queen olur. Bianca, Richard'ın eski okuluna öğretmen olarak geri döner.

Bianca, okulda kısa sürede popüler olur. Öğrenciler onu çok severler. Ancak, Bianca'nın gerçek kimliği ortaya çıkmadan önce, okulun müdürü onu tekrar işten çıkarmaya çalışır.

Richard, Bianca olarak kalarak, okulda kalmaya ve öğrencilerinin sevgisini kazanmaya devam eder.

Film, cinsiyet kimliği ve ayrımcılık temalarını ele alıyor. Film, izleyicilere, kendini kabul etmenin ve başkalarından kabul görmenin önemini gösteriyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın