20 Görüntülenme
i-Lived
4.4 IMDB Puanı

i-Lived

(I Lived)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Franck Khalfoun, Brian Breiter
i-Lived izle ⭐ i-Lived 2015 - Amerika yapımı Korku, Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. I Lived, 2015 yapımı bir Türk dram filmidir. Burak Aksak tarafından yönetilen film, 1999 Marmara Depremi'nde hayatını kaybeden 17 yaşındaki bir kızın hikayesini anlatıyor. Filmde Ayça Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan, ve Ezgi Mola rol alıyor.

Film, 1999 yılında İstanbul'da yaşayan 17 yaşındaki Gül'ün hikayesini anlatıyor. Gül, ailesiyle birlikte güzel bir hayat yaşıyor. Ancak, 17 Ağustos'ta gerçekleşen Marmara Depremi, Gül'ün hayatını sonsuza dek değiştiriyor.

Gül, depremde ailesini kaybediyor ve hayatta kalan tek kişi oluyor. Gül, depremden sonra büyük bir travma yaşıyor. Ancak, hayata tutunmak için mücadele etmeye karar veriyor.

Gül, depremden sonra bir yetimhaneye yerleştiriliyor. Yetimhanede, kendisi gibi depremden etkilenmiş birçok çocukla tanışıyor. Gül, bu çocuklarla birlikte hayata tutunmayı öğreniyor.

Gül, yetimhaneden ayrıldıktan sonra üniversiteye gidiyor. Üniversitede, hayatının aşkıyla tanışıyor. Gül, bu aşkla birlikte yeni bir hayata başlıyor.

I Lived, duygusal ve etkileyici bir film. Film, Marmara Depremi'nin yıkıcı etkisini ve insan ruhunun gücünü çarpıcı bir şekilde anlatıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın