27 Görüntülenme
I Saw the Light
5.8 IMDB Puanı

I Saw the Light

(I Saw the Light)
Yönetmen
Senaryo Marc Abraham, Colin Escott, George Merritt
I Saw the Light izle ⭐ I Saw the Light 2015 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Müzik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
I Saw the Light (2015) filmi, country müzik efsanesi Hank Williams'ın hayatını konu alıyor. Film, Williams'ın müzikteki yükselişini, alkolizm ve kişisel sorunlarla mücadelesini ve erken yaşta ölümünü anlatıyor.

Filmin başrolünde Tom Hiddleston, Williams'ın eşi Audrey Mae Williams rolünde Elizabeth Olsen oynuyor. Diğer oyuncular arasında David Krumholtz, Bradley Whitford ve Cherry Jones bulunuyor.

Film, Williams'ın gençlik yıllarından başlıyor ve onun müzikteki yükselişini anlatıyor. Williams, 1940'ların sonlarında "Your Cheatin' Heart", "Hey, Good Lookin'" ve "I'm So Lonesome I Could Cry" gibi hit şarkılarla country müziğinin en popüler isimlerinden biri haline geldi.

Ancak Williams'ın başarısı, kişisel sorunlar ve alkolizm ile gölgelendi. Williams, karısı Audrey Mae ile ilişkisinde sorunlar yaşadı ve depresyona girdi. Williams ayrıca alkolizm ile mücadele etti ve bu sorunu onun müzik kariyerini olumsuz etkiledi.

Williams, 1953 yılında 29 yaşında bir uçak kazasında hayatını kaybetti. Ölümü, country müzik dünyasını şok etti ve Williams, tüm zamanların en büyük country müzisyenlerinden biri olarak kabul edildi.