385 Görüntülenme
İşte Ispartalılar
2.8 IMDB Puanı

İşte Ispartalılar

(Meet the Spartans)
Kategori
Senaryo Jason Friedberg, Aaron Seltzer
İşte Ispartalılar izle ⭐ İşte Ispartalılar (Meet the Spartans) 2008 - Amerika yapımı Komedi ve Fantastik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Meet the Spartans (İşte Spartalılar), 2008 yapımı bir Amerikan parodi filmidir. Film, Zack Snyder'ın 2006 yapımı 300 filmiyle birlikte, diğer çeşitli filmleri, TV şovlarını, video oyunlarını ve ünlüleri tiye almaktadır.

Filmin konusu, 300 filmine dayanmaktadır. Filmde, Spartalı Kral Leonidas (Sean Maguire) ve 12 adamı, Pers Kralı Xerxes (Ken Davitian) liderliğindeki Pers ordusuna karşı Thermopylae Geçidi'nde savaşırlar.

Ancak, Meet the Spartans filmi, 300 filmini tamamen ciddiye almaz. Film, Leonidas ve adamlarının komik bir şekilde tasvir edildiği, genellikle saçma olan bir parodidir. Filmde ayrıca birçok popüler kültür referansı bulunmaktadır.

Film, eleştirmenler tarafından olumsuz eleştiriler aldı, ancak gişede başarılı oldu. Film, dünya çapında 84 milyon dolar hasılat elde etti.