63 Görüntülenme
İsyan
5.3 IMDB Puanı

İsyan

(Revolt)
Yönetmen
Senaryo Joe Miale, Rowan Athale
İsyan izle ⭐ İsyan (Revolt) 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Revolt, 2017 yılında gösterime giren bir bilimkurgu filmidir. Film, dünya çapında gerçekleşen bir uzaylı istilası sırasında yaşanan hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Film, Afrika'nın kurak bir kırsal bölgesinde geçmektedir. Amerikalı bir asker olan James ve Fransız bir yardım görevlisi olan Anna, uzaylı istilasından kaçmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

İkili, uzaylılardan saklanmak için bir yer bulmaya çalışırken, birbirlerinin geçmişleri hakkındaki sırları da öğrenir. James, bir suikastçı olarak geçmişi olan bir askerdir. Anna ise, insani yardım çalışmalarına gönül vermiş bir genç kadındır.

İkili, uzaylı istilasından kurtulmak ve dünyayı kurtarmak için birlikte savaşmak zorundadır. Bu süreçte, birbirlerine aşık olurlar ve gerçek aşkın gücünü keşfederler.

Film, bilimkurgu türüne yeni bir soluk getiren, heyecanlı ve duygusal bir yapımdır. Filmin yönetmenliğini Joe Miale üstlenmiştir. Senaryosunu ise, Joe Miale ve Michael Gilio yazmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda, Luke Evans, Rosamund Pike, Mark Strong, Igal Naor ve Ana de Armas yer almaktadır.