264 Görüntülenme
7.7 IMDB Puanı

İz Bırakmadan

(The Vanishing)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tim Krabbé, George Sluizer
Ödüller 7 ödül & 6 Adaylık.
İz Bırakmadan izle ⭐ İz Bırakmadan (The Vanishing) 1988 - Fransa yapımı Gizem ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Rex Hofman (Gene Bervoets) ve Saskia Wagter (Johanna ter Steege) Hollandalı bir çifttir ve Fransa'ya tatile gitmektedirler. Yolculuk sırasında bir benzin istasyonunda mola verirler. Saskia, içecek almak için markete girer, ancak bir daha geri dönmez. Rex, Saskia'yı aramaya başlar, ancak onu bulamaz.

Rex, polise ve Saskia'nın ailesine haber verir, ancak Saskia'dan hiçbir iz bulunmaz. Rex, Saskia'nın kaybolmasına takıntılı hale gelir ve onu bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Üç yıl sonra Rex, yeni bir sevgilisiyle birliktedir, ancak hala Saskia'yı düşünmektedir. Bir gün, Rex, Raymond Lemorne (Bernard Le Coq) adında bir adamdan bir mektup alır. Raymond, Saskia'yı kaçırdığını ve onu canlı olarak gösterebileceğini itiraf eder.

Rex, Raymond'la buluşmaya karar verir ve onu Saskia'yı kaçırdığı yere götürmeye ikna eder. Raymond, Rex'i bir kulübeye götürür ve Saskia'nın bir sandalyeye bağlı olduğunu gösterir. Saskia, konuşamıyor ve hareket edemiyordur.