138 Görüntülenme
J. Edgar
6.5 IMDB Puanı

J. Edgar

(J. Edgar)
Yönetmen
Senaryo Dustin Lance Black
Ödüller 5 ödül & 17 Adaylık.
J. Edgar izle ⭐ J. Edgar 2011 - Amerika yapımı Biyografi, Dram ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. J. Edgar (2011), Clint Eastwood'un yönettiği ve Leonardo DiCaprio'nun başrolünde oynadığı bir biyografik drama filmidir. Film, Amerika Birleşik Devletleri Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) ilk uzun süreli müdürü J. Edgar Hoover'ın hayatını ve kariyerini anlatıyor.

Film, Hoover'ın gençliğinden başlayarak, 1972'deki ölümünden bir yıl öncesine kadar hayatını takip ediyor. Hoover, FBI'ı dünyanın en güçlü güvenlik kurumlarından biri haline getirmek için çalışan güçlü ve hırslı bir adamdı. Ancak aynı zamanda, gizli eşcinselliği ve FBI'ı kendi kişisel çıkarları için kullanmaya çalışması gibi karanlık sırları da vardı.

Film, Hoover'ın hayatını ve kariyerini karmaşık ve nüanslı bir şekilde ele alıyor. Hoover'ı bir kahraman olarak da bir antikahraman olarak da tasvir ediyor. Film, Hoover'ın FBI'ı dönüştürmedeki rolünü takdir ederken, aynı zamanda onun karanlık sırlarını da ortaya koyuyor.