89 Görüntülenme
Jason Bourne 4: Bourne’un Mirası
6.6 IMDB Puanı

Jason Bourne 4: Bourne’un Mirası

(The Bourne Legacy)
Yönetmen
Senaryo Tony Gilroy, Dan Gilroy, Robert Ludlum
Ödüller 1 ödül & 11 Adaylık.
Jason Bourne 4: Bourne'un Mirası izle ⭐ Jason Bourne 4: Bourne'un Mirası (The Bourne Legacy) 2012 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Bourne Legacy, Jason Bourne üçlemesinin bir yan ürünü olarak hizmet ediyor ve yerleşik evrende yeni bir kahraman ve hikaye sunuyor. İşte filmin olay örgüsünün bir dökümü:

Film, Jason Bourne'un önceki filmlerdeki eylemlerinin sonuçlarıyla açılıyor ve CIA'nın Treadstone ve Blackbriar programlarını açığa çıkarıyor. Bu durum, kamunun incelemesinden korkarak hükümetin bu gizli operasyonları kapatmasına yol açıyor .

Bununla birlikte, üstün fiziksel ve zihinsel yeteneklere sahip genetik olarak geliştirilmiş ajanları içeren Outcome adlı başka bir program faaliyete devam ediyor. Outcome'un ajanlarından biri olan Aaron Cross (Jeremy Renner), gelişmiş yeteneklerini sürdürmek için benzersiz bir eğitim rejiminden geçmek üzere Alaska'ya görevlendirilmiştir .

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın