36 Görüntülenme
Jaws 4: İntikam
3.0 IMDB Puanı

Jaws 4: İntikam

(Jaws: The Revenge)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Peter Benchley, Michael De Guzman
Ödüller 1 ödül & 7 Adaylık.
Jaws 4: İntikam izle ⭐ Jaws 4: İntikam (Jaws: The Revenge) 1987 - Amerika yapımı Macera, Korku ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Ailenin Köpekbalığı Laneti Devam Ediyor: Amity'de yaşayan dul Ellen Brody, yıllar önce büyük beyaz köpekbalığı saldırılarında bir oğlunu kaybetmiştir. Film, bu olaylardan sonra geçen dönemde diğer oğlu Sean'ın da yine bir köpekbalığı saldırısında hayatını kaybetmesiyle başlar.
İntikam Arayışı ve Yeni Başlangıç: Yas ve korkuyla başa çıkmaya çalışan Ellen, okyanus araştırmaları yapan diğer oğlu Michael'ı ziyaret etmek için Bahamalar'a gider. Burada yeni bir hayata başlamayı umar.
Eski Korkular Yeniden Yüzeye Çıkar: Ellen Bahamalar'da Hoagie adında bir pilotla tanışır ve her şey yolunda giderken, devasa bir köpekbalığı bir kez daha ortaya çıkar. Ellen, bu canavarın kendisini ve sevdiklerini takip ettiğini düşünmeye başlar.
İntikam mı Tesadüf mü?: Filmin merkezinde yer alan soru köpekbalığının davranışının sebebidir. Köpekbalığı gerçekten de Brody ailesinden intikam mı almaktadır, yoksa bu saldırılar sadece bir tesadüf müdür?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın