967 Görüntülenme
John Wick 2
7.4 IMDB Puanı

John Wick 2

(John Wick: Chapter 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad
Ödüller 4 ödül & 10 Adaylık.
John Wick 2 izle ⭐ John Wick 2 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Suç ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. John Wick Chapter 2, emekliye ayrılmış efsanevi tetikçi John Wick'in (Keanu Reeves) hikayesinin devamıdır. Film, Wick'in evinde eski ortağı Santino D'Antonio'nun (Riccardo Scamarcio) adamları tarafından saldırıya uğramasıyla başlar. D'Antonio, Wick'ten kan borcunu ödemesini ve kız kardeşi Gianna'yı (Claudia Gerini) öldürmesini ister. Wick, başta reddetse de, D'Antonio'nun tehdidi üzerine teklifi kabul eder.

Wick, Roma'ya gider ve Gianna'yı öldürür, ancak daha sonra D'Antonio'nun onu kandırdığını ve Gianna'nın aslında kendisini öldürmek istediğini öğrenir. Wick, D'Antonio'nun adamları tarafından saldırıya uğrar, ancak kaçmayı başarır.

Wick, D'Antonio'dan intikam almak için Roma'daki Continental otelinde kalır ve yardım için Winston'a (Ian McShane) ve Charon'a (Lance Reddick) gider. Wick, ayrıca eski arkadaşı Cassian'dan (Common) yardım alır.

Wick, D'Antonio'nun adamlarıyla bir dizi çatışmaya girer ve sonunda D'Antonio'nun evine saldırır. Wick ve D'Antonio, kanlı bir çatışmaya girer ve Wick, D'Antonio'yu öldürerek intikamını alır.

Film, Wick'in emekliliğinden vazgeçerek tekrar suç dünyasına döndüğünü ve yeni düşmanlar edindiğini gösterir. John Wick Chapter 2, aksiyon sahneleri ve Keanu Reeves'in performansıyla beğeni toplayan bir film olmuştur.