60 Görüntülenme
Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj’ın Yükselişi
4.8 IMDB Puanı

Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj’ın Yükselişi

(Van Wilder: The Rise of Taj)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Drew Gallagher, Brent Goldberg, David Wagner
Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj'ın Yükselişi izle ⭐ Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj'ın Yükselişi (Van Wilder: The Rise of Taj) 2006 - Amerika yapımı Komedi ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
Van Wilder 2: The Rise of Taj, 2006 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Filmi Mort Nathan yönetmiştir ve başrollerde Kal Penn, Lauren Cohan ve Roger Hammond yer almaktadır.

Film, Van Wilder filminin devamı niteliğindedir. Film, Van Wilder'ın asistanı olarak mezun olan, özgüven sahibi Taj Mahal'ın İngiltere'de bir okulda eğitmen olması ve akabinde yaşanan olaylaı konu edinmiştir.

Taj, Coolidge Koleji'nden mezun olduktan sonra, İngiltere'nin en prestijli üniversitesi olan Cambridge'e gider. Taj, orada tarih konusunda eğitim asistanı olarak çalışmaya başlar. Ancak, Cambridge'deki öğrenciler, Taj'ın Amerikan tarzı partilerinden hoşlanmaz. Taj, bu durumu değiştirmeye karar verir ve bir parti düzenlemeye başlar. Parti, büyük bir başarıya ulaşır ve Taj, Cambridge'de bir efsane haline gelir.

Van Wilder 2: The Rise of Taj, Van Wilder filmine benzer bir tondadır. Film, eğlenceli ve mizahi bir şekilde, üniversite hayatını ve parti kültürünü anlatıyor.