74 Görüntülenme
Kadın Affetmez
6.3 IMDB Puanı

Kadın Affetmez

(The Beguiled)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sofia Coppola, Thomas Cullinan, Albert Maltz
Ödüller 5 ödül & 26 Adaylık.
Kadın Affetmez izle ⭐ Kadın Affetmez (The Beguiled) 2017 - Amerika yapımı Dram, Gerilim ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
The Beguiled, 2017 yılında gösterime giren bir Amerikan psikolojik gerilim filmidir. Film, Sofia Coppola tarafından yazılıp yönetilmiştir ve başrollerinde Nicole Kidman, Colin Farrell, Kirsten Dunst ve Elle Fanning yer almaktadır. Film, Thomas P. Cullinan'ın aynı adlı 1966 romanına dayanmaktadır.

Film, Amerikan İç Savaşı sırasında Virginia'da bulunan bir yatılı kız okulunda geçmektedir. Okulda, sadece kız öğrenciler ve bir öğretmen kalmıştır. Bir gün, yaralanmış bir Birlik askeri olan John McBurney (Colin Farrell) okula gelir. Kızlar ve öğretmen, McBurney'e yardım etmeye karar verirler.

McBurney'in okula gelmesiyle birlikte, kızlar ve öğretmen arasındaki ilişkiler değişmeye başlar. McBurney, kızların ve öğretmenin dikkatini çeker ve onların kıskançlığını uyandırır. Kızlar ve öğretmen, McBurney'i elde etmek için birbirleriyle rekabet etmeye başlarlar.

McBurney'in okula gelmesiyle birlikte, okulda bir gerilim ortamı oluşur. Kızlar ve öğretmen, McBurney'nin kim olduğundan ve ne istediğinden emin değildirler. McBurney'in okula gelmesiyle birlikte, kızların ve öğretmenin karanlık tarafları ortaya çıkmaya başlar.

Film, savaşın kadınlar üzerindeki etkisini ve kadınların hayatta kalmak için neler yapabileceklerini anlatıyor. Film, aynı zamanda, insan doğasının karanlık tarafını ve kıskançlığın gücünü de ele alıyor.

The Beguiled, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Filmin, oyunculukları, yönetmenliği ve sinematografisi övgü aldı. Film, Cannes Film Festivali'nde En İyi Yönetmen ödülünü kazandı.