123 Görüntülenme
Kapışma
8.2 IMDB Puanı

Kapışma

(Snatch)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Guy Ritchie
Ödüller 4 ödül & 7 Adaylık.
Kapışma izle ⭐ Kapışma (Snatch) 2000 - İngiltere yapımı Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
1
+
Snatch, 2000 yapımı bir İngiliz kara komedi filmidir. Filmi Guy Ritchie yönetmiştir ve başrollerde Brad Pitt, Jason Statham, Vinnie Jones, Benicio del Toro ve Stephen Graham yer almaktadır.

Film, Londra'nın yeraltı dünyasında geçen iki farklı hikayeyi anlatıyor. Bir tarafta, çalınan bir elmasın peşinden gidenler, diğer yanda ise boks dünyasının arka sokaklarında dönen illegal işlerden birine karışan Turkish ve başına açılan belada mücadele etmek zorunda kaldığı acımasız ganster Brick Top.

Turkish, boksör Mickey O'Neil'i (Brad Pitt) bir yasadışı boks maçına sokmaya çalışır. Ancak, Mickey, kendi kurallarıyla oynamaya başlar ve işler çığrından çıkar. Bu arada, çalınan elmas, Brick Top'un (Vinnie Jones) eline geçer. Brick Top, elmasın peşine düşenlerden kurtulmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Snatch, Guy Ritchie'nin en sevilen filmlerinden biridir. Film, güçlü karakterleri, hızlı tempolu hikayesi ve eğlenceli diyaloglarıyla öne çıkıyor.

Film, eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında 83 milyon dolar hasılat elde etti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın