80 Görüntülenme
Kapsül
5.4 IMDB Puanı

Kapsül

(Capsule)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ecaveo Capital Partners
  • Film Süresi 91 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Felix Forrest, Andrew Martin
Ödüller 51 ödül & 38 Adaylık.
Kapsül izle ⭐ Kapsül (Capsule) 2015 - İngiltere yapımı Dram, Bilimkurgu ve Tarih filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Capsule, 2015 yapımı bir bilim kurgu filmidir. Film, iki genç mühendisin, bir garajda yürüttükleri deneyler sırasında kazara zamanda geriye doğru yolculuk yapmalarını konu almaktadır.

Filmin başrollerinde Shane Carruth, Amy Seimetz ve Mark Duplass yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Shane Carruth üstlenmiştir.

Film, iki genç mühendis olan Aaron (Shane Carruth) ve Abe (Mark Duplass)'in hikayesini anlatıyor. Aaron ve Abe, bir garajda yürüttükleri deneyler sırasında, bir zaman kapsülü geliştirirler. Zaman kapsülü, kullanıcıyı geçmişe götürebilmektedir.

Aaron ve Abe, zaman kapsülünü test etmek için deneyler yapmaya başlarlar. Ancak, deneyler sırasında kazara zamanda geriye doğru yolculuk yaparlar. Aaron ve Abe, geçmişte yaptıkları değişikliklerin, geleceklerini nasıl etkileyeceğini anlamaya çalışırlar.

Capsule, düşük bütçeli bir film olmasına rağmen, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Film, zaman yolculuğu temasını özgün bir şekilde ele alması ve görsel efektleriyle beğeni topladı.