152 Görüntülenme
Kaptan Amerika 2: Kış Askeri
7.8 IMDB Puanı

Kaptan Amerika 2: Kış Askeri

(Captain America: The Winter Soldier)
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Joe Simon
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 5 ödül & 52 adaylık. total
Kaptan Amerika 2: Kış Askeri izle ⭐ Kaptan Amerika 2: Kış Askeri (Captain America: The Winter Soldier) 2014 - Amerika yapımı Aksiyon, Macera ve Bilimkurgu filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
1
Kaptan Amerika: Kış Askeri, 2014 yılında gösterime giren, Marvel Sinematik Evreni'nin dokuzuncu filmidir. Film, Kaptan Amerika'nın, S.H.I.E.L.D. içindeki bir komplo teorisiyle mücadelesini konu alır.

Film, Kaptan Amerika ve Kara Dul'un, S.H.I.E.L.D.'in Helicarrier gemilerinden birini ele geçiren korsanlarla savaşmasıyla başlar. Kaptan Amerika, korsanların liderinin, aslında S.H.I.E.L.D.'in gizli bir programı olan Kış Askeri olduğunu öğrenir. Kış Askeri, süper asker serumu ve beyin yıkama teknikleriyle donatılmış bir suikastçıdır.

Kaptan Amerika ve Kara Dul, Kış Askeri'nin peşine düşerler, ancak S.H.I.E.L.D.'in içindeki bir grup hain tarafından engellenirler. Kaptan Amerika, S.H.I.E.L.D.'in başkanı Nick Fury'nin yardımıyla, hainleri ve Kış Askeri'ni durdurmaya çalışır.

Film sırasında, Kaptan Amerika, S.H.I.E.L.D.'in içinde Hydra adında bir Nazi örgütünün gizlice var olduğunu öğrenir. Hydra, S.H.I.E.L.D.'i ele geçirmiş ve dünyayı ele geçirmek için bir plan yapmaktadır.

Kaptan Amerika, Hydra'nın planını durdurmak için, Kara Dul ve Sam Wilson'ın yardımıyla S.H.I.E.L.D.'e karşı savaşır. Kaptan Amerika, Kış Askeri'ni de yenmeyi başarır, ancak Kış Askeri'nin aslında en yakın arkadaşı Bucky Barnes olduğunu öğrenir.

Filmin sonunda, Hydra yenilir ve S.H.I.E.L.D. dağılır. Kaptan Amerika, Bucky'i bulmak ve onu eski haline döndürmek için yola çıkar.