72 Görüntülenme
Kara Dul – Black Widow
6.7 IMDB Puanı

Kara Dul – Black Widow

(Black Widow)
Yönetmen
Senaryo Eric Pearson, Jac Schaeffer, Ned Benson
Ödüller 12 ödül & 34 Adaylık.
Kara Dul - Black Widow izle, 2021 yapımı aksiyon, bilimkurgu ve macera dolu Kara Dul - Black Widow filminin konusunda Film, "Captain America: Civil War" olaylarından sonra ve "Avengers: Infinity War"dan önce geçiyor. Natasha Romanoff firardadır ve bir Rus casusu olarak geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Kendisiyle birlikte Kırmızı Oda'da eğitilmiş bir grup ajan olan "ailesi" ile yeniden bir araya gelir.

Natasha'nın eski kız kardeşi Yelena Belova (Florence Pugh), General Dreykov'un (Ray Winstone) liderliğindeki Kırmızı Oda adlı gizli bir zihin kontrol programı hakkında kanıt getirir. Program, genç kızları kaçırıyor, onları çok yetenekli suikastçılar olmaları için eğitiyor ve özgür iradelerini siliyor.

Natasha ve üvey kız kardeşi Yelena, "baba" figürleri Alexei (David Harbour) ve "anne" figürü Melina'nın (Rachel Weisz) dahil olduğu ekibi, Kırmızı Oda'yı dağıtmak için, kalan Kara Dulları kurtarmak için bir göreve çıkarlar. ve Dreykov'u alaşağı edin.

Kırmızı Oda'nın sırlarını ortaya çıkaran Natasha, programa katılımı ve vekil ailesiyle karmaşık ilişkisi de dahil olmak üzere travmatik geçmişiyle yüzleşir. Ekip, herhangi bir rakibin dövüş stilini taklit etme yeteneğine sahip çok yetenekli bir suikastçı olan Taskmaster ile karşı karşıya gelir.

Zirveye ulaşan savaşta Natasha ve ekibi, Dreykov'un yerini ortaya çıkarır, kalesine sızar ve zihin kontrolündeki Dulları serbest bırakır. Natasha, Dreykov'la yüzleşir ve sonunda ailesinin yardımıyla onu alt eder. Ancak Natasha, görevin başarılı olmasını sağlamak ve ailesinin kaçmasına izin vermek için kendini feda eder.

Film, Natasha Romanoff'un arka planının bir ön filmi ve keşfi olarak hizmet ediyor ve karakterinin gelişimi ve Yenilmezler filmlerinde ortaya çıkmadan önce onu şekillendiren olaylar hakkında fikir veriyor.

Lütfen bu özetin filmin olay örgüsüne genel bir bakış sağladığını unutmayın, ancak filmi izlemek, hikayenin daha ayrıntılı ve sürükleyici bir deneyimini sağlayacaktır.

Resimler 2