180 Görüntülenme
Kara Kedi Ak Kedi
8.0 IMDB Puanı

Kara Kedi Ak Kedi

(Black Cat, White Cat)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Gordan Mihic
Ödüller 6 ödül & 5 Adaylık.
Kara Kedi Ak Kedi izle ⭐ Kara Kedi Ak Kedi (Black Cat, White Cat) 1998 - Fransa yapımı Komedi, Suç ve Romantik filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Black Cat, White Cat (1998), Emir Kusturica tarafından yönetilmiş bir Sırp kara komedi filmidir. Film, Balkanların çalkantılı 1990'lı yıllarında geçen ve iki eski arkadaşın, Matko ve Zare'nin hikayesini anlatıyor. Matko, ufak tefek dolandırıcılık işleri yapan bir adamdır ve Zare ise oğlu ve babasının en iyi arkadaşı Dadan'ın kız kardeşi Ladybird ile zorla evlenmek zorunda kalmıştır. Ancak, Zare başka bir kadına aşıktır ve Ladybird ise hayallerinin erkeğini beklemektedir.

Film, Matko ve Zare'nin gangsterler, askerler ve düğün konuklarıyla yaşadıkları maceraları takip ediyor. Yol boyunca, aşk, dostluk, ihanet ve aile kavramlarını sorguluyor.

Black Cat, White Cat, Kusturica'nın en sevilen filmlerinden biridir. Film, güçlü karakterleri, çarpıcı görselleri ve canlı müzikleriyle öne çıkıyor. Film, eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldı ve çeşitli film festivallerinden ödüller kazandı.