177 Görüntülenme
Kara Kule
5.6 IMDB Puanı

Kara Kule

(The Dark Tower)
Yönetmen
Senaryo Akiva Goldsman, Jeff Pinkner, Anders Thomas Jensen
Kara Kule izle ⭐ Kara Kule (The Dark Tower) 2017 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Macera filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Dark Tower, 2017 yılında gösterime giren bir bilimkurgu aksiyon filmidir. Film, Stephen King'in aynı adlı roman serisine dayanmaktadır. Filmde Idris Elba, Matthew McConaughey, Tom Taylor ve Jackie Earle Haley rol almaktadır.

Film, Jake Chambers (Tom Taylor) adında bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Jake, rüyalarında Kara Kule'yi ve Silahşör Roland Deschain'i (Idris Elba) görür. Jake, Kara Kule'nin evrenin merkezinde olduğunu ve yok olması durumunda evrenin de yok olacağını öğrenir.

Jake, Roland ile tanışmak için New York'tan Mid-World'e kaçar. Roland, Kara Kule'yi korumakla görevli son silahşördür. Roland, Jake'e Kara Kule'ye ulaşmasına yardım ederken, Siyah Giyen Adam (Matthew McConaughey) tarafından takip edilirler.

Siyah Giyen Adam, Kara Kule'yi yok etmek ve evreni ele geçirmek isteyen büyücü bir adamdır. Roland ve Jake, Siyah Giyen Adam'ı durdurmak için birlikte çalışmak zorundadırlar.

The Dark Tower, eleştirmenlerden genel olarak olumsuz eleştiriler aldı. Filmin hikayesi ve karakterleri eleştirildi. Ancak filmin görsel efektleri ve aksiyon sahneleri övgü aldı.