76 Görüntülenme
Karanlıklar Ülkesi
7.0 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi

(Underworld)
Yönetmen
Senaryo Kevin Grevioux, Len Wiseman, Danny McBride
Ödüller 1 ödül & 10 Adaylık.
Karanlıklar Ülkesi izle ⭐ Karanlıklar Ülkesi (Underworld) 2003 - Amerika yapımı Aksiyon, Fantastik ve Gerilim filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. Karanlıklar Ülkesi, Len Wiseman tarafından yönetilen ve Kate Beckinsale, Scott Speedman ve Michael Sheen'in oynadığı 2003 yapımı bir aksiyon ve korku filmidir. Film, vampirler ve kurtadamlar arasındaki yüzyıllardır devam eden savaşı konu alır.

Selene (Kate Beckinsale), Death Dealer (Ölüm Tacirleri) olarak bilinen vampir klanının elit bir savaşçısıdır. Selene, Lycan (kurt adam) klanının lideri Lucian'ı (Michael Sheen) öldürmekle görevlendirilmiştir. Selene, Lucian'ı takip ederken, bir Lycan tarafından ısırılan bir insan olan Michael Corvin (Scott Speedman) ile karşılaşır. Selene, Michael'ı kurtarmaya karar verir ve bu da onu kendi klanına karşı çıkmaya sürükler.

Film, vampirler ve kurtadamlar hakkındaki klasik hikayeye yeni bir bakış açısı sunar. Filmde vampirler ve kurtadamlar, birbirleriyle ölümüne savaşan iki farklı tür olarak gösterilir. Filmde ayrıca vampirler ve kurtadamların zayıf yönleri ve güçlü yönleri de ele alınır.