23 Görüntülenme
Kehanet III: Son Mücadele
5.5 IMDB Puanı

Kehanet III: Son Mücadele

(The Final Conflict)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andrew Birkin, David Seltzer
Ödüller 1 ödül
Kehanet III: Son Mücadele izle ⭐ Kehanet III: Son Mücadele (The Final Conflict) 1981 - İngiltere yapımı Korku filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler. The Final Conflict (1981), Graham Baker'ın yönettiği, başrollerinde Sam Neill, Rossano Brazzi ve Don Gordon'un yer aldığı bir korku filmidir. The Omen üçlemesinin üçüncü ve son filmidir ve önceki filmlerdeki olayların devamıdır.

Filmde Damien Thorn (Neill) artık bir yetişkindir ve güçlü bir iş adamı ve politikacı haline gelmiştir. Aynı zamanda çok uluslu bir şirketin lideri ve İngiltere'nin yeni büyükelçisidir. Damien, Deccal olarak kaderini gerçekleştirmeye ve dünyayı ele geçirmeye hazırlanıyor.

Ancak yedi keşişten oluşan bir grup, Damien'ın gerçek kimliğinin farkındadır ve onu durdurmaya kararlıdır. Rahipler dünyayı Deccal'den korumaya yemin ettiler ve her birinin elinde onu öldürebilecek tek silah olan kutsal bir hançer var.

Rahipler Damien'ı avlamaya başlar ancak Damien, güçlü müttefikleri ve kendi kara büyüsü tarafından korunmaktadır. Damien ayrıca kendi annesi ve İsa'nın İkinci Gelişi olabileceğine inandığı genç oğlan da dahil olmak üzere planlarına yönelik her türlü potansiyel tehdidi ortadan kaldırmaya başlar.

Sonunda keşişler son bir savaşta Damien'la yüzleşir. Damien hançerler tarafından öldürülür ama bu, dünyaya bir veba salmadan önce olmaz. Film, keşişlerin Damien'ı gerçekten mağlup edip etmediklerini ya da yeniden toplanıp dünyayı ele geçirmeye yönelik bir sonraki girişimine hazırlanmak için cehenneme dönüp dönmediğini merak etmesiyle sona erer.

Nihai Çatışma, iyiye karşı kötü temalarını ve inancın doğasını araştıran karanlık ve merak uyandırıcı bir film. Aynı zamanda güç ve hırsın tehlikeleri hakkında uyarıcı bir hikayedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın