85 Görüntülenme
Komşum Bir Katil
6.7 IMDB Puanı

Komşum Bir Katil

(The Whole Nine Yards)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Mitchell Kapner
Komşum Bir Katil izle ⭐ Komşum Bir Katil (The Whole Nine Yards) 2000 - Amerika yapımı Komedi ve Suç filmini donmadan tek parça Türkçe dublaj 1080p Kalitesinde Full HD Film izle. royalFilmizle ile iyi seyirler.
1
The Whole Nine Yards, 2000 yapımı bir Amerikan suç komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Jonathan Lynn, senaristliğini ise Mitchell Kapner üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Bruce Willis, Matthew Perry, Amanda Peet, Michael Clarke Duncan ve Natasha Henstridge yer almaktadır.

Film, Nicholas Oseransky adlı bir diş hekiminin hikayesini anlatıyor. Nicholas, sakin ve huzurlu bir hayat sürmektedir. Ancak, bir gün Nicholas'ın yan komşusuna Jimmy Tudeski adında bir kiralık katil taşınır. Jimmy, Chicago mafyasıyla başını belaya sokmuştur ve saklanmaktadır.

Nicholas, Jimmy'nin kimliğini öğrendiğinde, Chicago mafyası tarafından tehdit edilmeye başlar. Nicholas'ın karısı Cynthia, Nicholas'ı Jimmy'nin yerini Chicago mafyasına söylemeye ikna eder. Ancak, Nicholas ve Jimmy, Chicago mafyasından kaçmayı başarır.

Nicholas ve Jimmy, bir süre birlikte saklanırlar. Bu süre zarfında, Nicholas ve Jimmy arasında bir dostluk oluşur. Nicholas ve Jimmy, Chicago mafyasından kurtulmak için birlikte çalışırlar.

Filmin sonunda, Nicholas ve Jimmy, Chicago mafyasını yenmeyi başarırlar. Nicholas, Chicago mafyasına karşı verdiği mücadele sayesinde özgüvenini kazanır. Jimmy ise, Nicholas sayesinde yeni bir hayata başlar.